תמונה

מריחה וכאבי עיניים

הפורום עוסק בכל הקשור למחלות וניתוחי עיניים: ניתוחי קרנית ורשתית, קטרקט ועדשות להשתלה, שיטות קונבנציונליות להסרת משקפיים, גלאוקומה, דלקות עיניים ומחלות עצב הראייה (נוירואופטלמולוגיה).

מנהל: דר משה מלכין

EYES

מריחה וכאבי עיניים

הודעהעל ידי EYES » ו' ינואר 05, 2018 11:20 am

הודעהעל ידי דין לוין » ב' מאי 28, 2012 8:10 pm

חייב לציין קודם כל שלעולם לא סבלתי מבעיות עיניים עד לפני כשנה וחצי (עד לפני שהייתי שוהה יום יום במחשב בעל תאורה גבוה מאוד).
אני סובל מהרגשת מריחה בעת יתמקדות באובייקט שמנוגד לרקע , לדוגמא כיתוב שחור על גבי דף לבן נוצר אצלי מעין צל מתחת לכתוב צל של מריחה כמו סינוור כזה ופנסים ואורות שמספקים אור חזק ובהיר מסנוורים אותי כמו אורות של פיצוציות או מנורות פלורסנט קשה לי להסתובב במקומות כמו קניונים בגלל כל האורות נוצר אצלי מעין מריחה כזאת או בחדר כושר שאני מתאמן בו יש אורות של פלורסנט וזה גורם לי גם למריחה של אובייקטים מסויימים בגלל האור ה"חזק" כביכול יוצר מעין טשטוש וכשאני מנסה בכוח ליתמקד ולנסות בכוח לתפקד זה גורם לי לכאב בעין בחלק העליון של העין ולפעמים לכאבי ראש ולעייפות , קשה לי גם לתפקד עם מסכים בהירים שיוצרים אור כמו מחשב או אייפון וכדומה גורמים לי לעייפות של העין ולכאב .

חייב לציין שהייתי אצל המון רופאים משו כמו 5 מומחים 2 אופטומטריסטים ,מומחה לבעיות פזילה ומומחיות לשריריי העיניים .
ממש מקשה עליי לתפקד ביום יום , יוצר המון המון מגבלות .
למי לפנות ? מה יש לזה שם מסוים ?! תודה רבה
דין לוין

חזור למעלה
Re: מריחה וכאבי עיניים
הודעהעל ידי דין לוין » ב' מאי 28, 2012 8:21 pm

מצטער ברצוני לשנות : הייתי אצל המון רופאים כמו שרשמתי וכולם אמרו שהכל תקין , היחידה שנתנה נימוק לחוסר פתרון הייתה האורטומתריסטית שהייתי אצלה היום והיא אמרה שזה בגלל שהעיניים שלי בהירות (לפי דעתי, בולשיט.

סמל אישי של המשתמש
דר משה מלכין
יצירת קשר:

Re: מריחה וכאבי עיניים

הודעהעל ידי דר משה מלכין » ש' ינואר 06, 2018 9:20 am

הודעהעל ידי ד''ר משה מלכין » ג' מאי 29, 2012 10:28 am

יש לבדוק אם קיימת פזילה סמויה ו/או חולשת מיקוד. אם יש, אז צריך לבצע תרגילי עיניים מיוחדים (כמו פיזיוטרפיה לעיניים). גש באופן פרטי לאורטופטיסטית, בכדי שתבצע בדיקה יסודית, לא לחוצה בזמן.
בברכה,
ד"ר משה מלכין
התמחות על בניתוחי קטרקט ולייזר
מרפאה: ה' באייר 12, ככר המדינה, תל-אביב
טל': 03-6913777

חזור אל “פורום רפואת עיניים, ניתוחי עיניים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים