אורה סומא1165

מאת: רננית הילה פלדמן, מורה מוסמכת לאורה סומא,
1165

האם ביכולתך לדמיין לעצמך עולם ללא צבע? עולם בשחור – לבן? עולם כזה הוא חסר טעם, חסר חיות. הצבע הוא המפתח לחיים. כשאדם חי את חייו מתוך צבעוניות, מתוך קשת הצבעים ומבחר התכונות והאיכויות שבו, התמונה המתקבלת של חייו תהייה צבעונית ועשירה הרבה יותר!
מהי אורה סומא?
אורה סומא היא שיטת תרפיה בצבעים שעוזרת לאדם לחיות את חייו מתוך מקום של ריפוי, שמחה, עוצמה, צבע וחיות פנימית. אורה סומא היא גם שיטת אבחון שמשנה תודעה, הכרה ותובנות ומאפשרת צמיחה וגדילה אישית. השתנות וריפוי, והיא שיטה המתאימה לאותם אנשים שרוצים לעזור לעצמם, שרוצים לקחת אחריות על חייהם ועל ריפויים, להיות עצמאיים ולבחור בטוב ביותר עבורם.

אורה סומא (בגימטרייה = אהבה), עוסקת באהבה. כן, ממש כך. אורה סומא תראה לכל אדם כיצד הוא יכול לאהוב את עצמו מתוך המקור הפנימי בתוכו שאוהב, חומל ומקבל את כל החלקים שבו כפי שהם. כשאדם חי את כל סך כל החלקים שבו, את השלם שבו, אז הוא חי את חייו ממקום של עוצמה, שלמות, חיות וצבע. צבע הוא שפה, הוא תודעה, ואורה – סומא מכילה הרבה מעבר לצבע. היא מכילה את כל התדרים שיעזרו לי לחזור ל’‘תדר’‘ הנכון שלי.
אמרו חכמים:’‘ העיניים הן ראי הנפש’‘. אורה – סומא היא ראי הנשמה. והעיניים ניזונות מצבע ומאור. אור – הוא כלי להעברת מסרים, והצבע הספציפי – מוסר לי מסר מסוים.
בבקבוקי האורה סומא מכילים 2 שכבות צבע. השכבה העליונה (המודע) מורכבת על בסיס שמן, בעוד שהשכבה התחתונה (תת – מודע) מורכבת על בסיס מים בשכבת השמן יש תדרים (אורכי גל) של הצבע המבוססים על גבישים, קריסטלים ושמנים אתריים (החלקים השומניים של הצמח השייכים לתורת הריפוי הקרויה : ארומתרפיה) ובחלק התחתון המימי – ישנם תדרים של צבע המבוססים על גבישים , קריסטלים וצמחי מרפא (המיצוי של צמחי המרפא ושימושם בתורת הריפוי הקרויה: הרבליזם לראשונה במערכת ריפוי אחת (אורה סומא) משלבים את הריפוי בארומתרפיה עם הרבליזם ויחד עם אורכי הגל (התדר) של צבע ואור, גבישים וקריסטלים. הריפוי יעזור לאדם לא רק להבין לעומק את עצמו ואת אתגרי החיים, אלא גם יאפשר לנוע לפריצת דרך מתוך אותם מקומות שהיו חסומים בתוכו (רגשית, מנטלית וכו').

כיצד מתבצע הריפוי? 
בשיטת האורה סומא, בפעם הראשונה, אדם בוחר לעצמו את הגילוי ואת הריפוי. בתהליך הייעוץ והאבחון אדם בוחר את הבקבוקים דרכם משתקף המסע הפנימי שלו בלבד. על ידי השימוש בבקבוק הריפוי ומריחת תכולתו על הגוף (לכל צבע שבחרת מתאים אזור בגוף המהדהד עם מערכת הצ'קרות) יחזור האיזון הייחודי לך באמצעות תהודה סימפתטית.
האדם בוחר לעצמו את הגילוי – בוחר 4 בקבוקים דרכם משתקפת נשמתו והמסע הפנימי של חייו. את מה שהאדם בוחר לעצמו, נפענח יחד במסע חווייתי דרך הייעוץ והאבחון ע’‘פ המסרים של שפת וקוד הצבע. את בקבוק הריפוי יבחר האדם בהתאם להנחיה הפנימית שלו.

תרגול שריר ההסתגלות  

את תכולת בקבוק הריפוי יש לערבב ולמשוח על גופו (בערבוב 2 השכבות שמן + מים נוצר תחליב) – לכל צבע שנבחר מתאים אזור בגוף המהדהד עם מערכת הצ'קרות. הריפוי עובד בדרך של תהודה סימפתטית, כלומר ‘‘ דומה מרפא דומה’‘.
גם כדי להחלים ממחלה – על האדם למצוא את מקום החמלה (משחק אותיות: מחלה – חמלה) הפנימי שבתוכו ולרפא את המקור האמיתי למחלה. כי בבסיס המחלה או הדפוס שיצר אותה עומד לרוב כאב (זה יכול להיות פחד, חרדה, שוק, טראומה וכו'). אורה סומא לא מתיימרת לרפא מחלות בגוף הפיזי אך היא תרפא את המקור בבסיס החולי (הרגשי, הנפשי וכו').מכאן שהשימוש באורה סומא משנה את החיים. עצם השינוי הפנימי ישפיע וישנה את האופן בו כל אדם חי את חייו, ובכך תיווצרנה הזדמנויות חדשות וטובות יותר לחיות בצורה הקרובה ביותר למה שהנך רוצה לעצמך. כך, אנו יוצאים לדרך הקרויה אושר (מלשון אישור פנימי) והידיעה שעשית את הצעדים הראשונים בדרך המיועדת לך בלבד. ייעוץ באורה סומא, טיפול באורה סומא, קורס באורה סומא, כל אלו הם דרך לחוות את מי שהנך באמת. להרשות לעצמך להיות את כל מה שאדם רוצה לבקש לעצמו.
‘‘ובחרת בחיים’‘ – אורה סומא מאפשרת לאדם לחיות את החיים במלוא עוצמתם, ולא להרגיש שהחיים עוברים לידו. אורה סומא מיועדת לכל מי שרוצה לקחת אחריות על עצמו, על חייו, על צמיחתו, תודעתו וריפויו.
אורה סומא מזמינה אותך להכיר את האדם החשוב ביותר עבורך : את עצמך!