הסרת משקפיים 2167

הסרת משקפיים

פורום הסרת משקפיים בלייזר

יש לך שאלות נוספות בנושא הסרת משקפיים בלייזר? פורום הסרת משקפיים מספק מענה מהיר לשאלות מטרידות: מהו הטיפול המתאים עבורי? האם מומלץ ניתוח לייזר או השתלת עדשה? הפורום מספק מידע על הטיפול המומלץ בקרניות דקות ועל החידושים בתחום.

הסרת משקפיים בלייזר מבחר סרטונים

מאת: 459

מבחר סרטונים אודות הסרת משקפיים בלייזר, מתי ניתן לבצע את הניתוח, בדיקות התאמה, כיצד מבוצעת הפרוצדורה לניתוח הסרת משקפיים

לייזר אקסיימר להסרת משקפיים

מאת: ד"ר משה מלכין421

בשנים האחרונות אנשים מחייכים אלינו משלטי החוצות ללא זכר למשקפיים על פניהם. פרסומות מטרטרות בריו מבטיחות לנו ראייה מושלמת ואושר צרוף לאחר שנעשהניתוח להסרת משקפיים בלייזר. עמוק בלב, כל אחד חושד שאולי זה קסם, ובכלל זה נראה קצת מוזר: איך אפשר להעלים ליקוי כל כך מטריד ומוחשי בקרן לייזר קצרצרה ללא כאבים וללא תופעות לוואי משמעותיות כמובטח?

לאסק, הסרת משקפיים בלייזר

מאת: ד"ר משה מלכין694

לאסק הינו ניתוח להסרת משקפיים חדש יחסית, המהווה וריאציה קלינית של PRK. יש להבדיל בינו לבין - LASIK הניתוח המוכר והנפוץ לתיקון ליקויי ראייה. בטכניקת LASEK נוקטים כאשר הקרנית שטוחה מדי או דקה מדי ועקב כך עלולים לצוץ סיבוכים משמעותיים בניתוח-לאזיק.

שיטת PRK להסרת משקפיים בלייזר

מאת: ד"ר משה מלכין1505

PRK - Photo Refractive Keratotomy הינה שיטה (למעשה, ‘‘אם השיטות’‘) נפוצה בעולם להסרת משקפיים באמצעות לייזר אקסיימר. זוהי השיטה הראשונה והוותיקה, שצברה את מספר שנות הניסיון הרב ביותר, כ-15 שנה.

אינטראלאזיק, להסרת משקפיים

מאת: פרופ' ישראל קרמר734

מטרתה של מערכת הלייזר בשימוש מסוג Intralase היא לבצע את השלב הראשוני בניתוח הסרת המשקפיים, באמצעות לייזר במקום סכין כירורגית . ה Intralaser מורכב מלייזר פולסי מסוג femtosecond mode, כלומר בעל משך פעימה קצר מאד -1/1015 שניה

הדור החדש של הסרת משקפיים בלייזר

מאת: ד"ר עמי הירש435

בשנים האחרונות רפואת העיניים והמכשור הרפואי עברו כברת דרך ארוכה והשיטות המתקדמות לתיקון הראייה תורמות לכך שניתוחי הלייזר להסרת משקפיים הם בטוחים ביותר.מידת ההצלחה של הניתוח תלויה בניסיונו של מנתח העיניים ובמידת...

השתלת עדשה תוך עינית, ניתוח השתלת עדשה

מאת: ד"ר משה מלכין1084

כשמדברים על שיטות להסרת משקפיים, מדובר בד’‘כ על טכניקות שונות המבוצעות במכונים, באמצעות לייזר ברב המקרים. הלייזר עובד על הקרנית (שיוף), מסיר שכבות ממנה, ובכך מדקקה ומשנה צורתה וקימוריה. שינוי צורה זה, משנה את יכולת השבירה האופטית של קרני האור, מתוך מגמה למקדן על הרשתית.

יומנה של מטופלת

מאת: מירב מלכין668

עובדה מספר אחת: הניתוח להסרת משקפיים אכן לוקח רק דקות בודדות. עובדה מספר שתיים: זה בכלל לא משנה. עדיין תשקשקו. זה בא-מת מפחיד. עובדה מספר שלוש: בדקה שתיים הקרובות תקראו את כל מה שהמכונים לא יסבירו לכם, הרופא לא יתפנה לספר לכם ואלה שעברו

מומחים להסרת משקפיים בלייזר

רשימת מנתחים מומחים להסרת משקפיים.

שיטת INTACS, שתלי פלסטיק בקרנית

מאת: ד"ר משה מלכין335

שיטות אלו להסרת משקפיים, מהוות אלטרנטיבה לניתוחי הלאסיק הנפוצים. בשונה מהלאסיק, הטיפול כאן לא מתבצע ע’‘י קרן לייזר אקסיימר, אלא ע’‘י השתלת פיסות פלסטיק שקופות וזעירות לתוך הקרנית.