חנויות אופטיקה, חנויות למשקפי שמש 1358

אופטיקה שש שש

אופטיקה 6:6 ממוקמת מזה 37 שנים בדיזנגוף 189. בשנת 1980 ע”י נקנתה ע”י דובי קאופמן, אופטומטריסט מוסמך מטעם משרד הבריאות, ובעל תעודת עד מומחה מטעם משרד המשפטים בתחום האופטיקה והאופטומטריה ויועץ למועצה לצרכנות בתחום עיסוקו. מאז ועד היום דובי מנהל את החנות בעזרת צוות של 8 עובדים מקצועיים בתחומם.

אופטיקה CLC רעננה

קליניקה פרטית בניהולה של האופטומטריסטית אורית שדמון, המתמחה בכל סוגי עדשות המגע כולל אורטוקרתולוגיה, התאמת משקפי ביפוקלומולטיפוקל, בדיקות מיוחדות לילדים ועוד. באתר פורום, מאמרים מקצועיים ומידע על הקליניקה.

משקפי מולטיפוקל | משקפיים מולטיפוקליות

אורך החיים המודרני דורש מאיתנו לראות גם לטווח הביניים בנוסף לקרוב ורחוק, משקפיים מולטיפוקליות מתאימות לאנשים שמעוניינים לראות חד לכל המרחקים ולהישאר עם מראה צעיר. קיימים סוגים שונים של עדשות מולטיפוקליות: צייס, רודנשטוק, אסילור ועוד, הסבר מפורט באתר.

המרכז לבריאות העין - הרבה מעבר לחנות משקפיים

חנות אופטיקה יחודית המשלבת בדיקת אופטומטריסטים עם רופאי עיניים לילדים ומבוגרים. המרכז מציע משקפיים, עדשות וציוד נלווה ממיטב המותגים הבינלאומיים והמקומיים במחירים חסרי תקדים המלווה בסוללת מומחים מהשורה הראשונה. על יתרונות המרכז - באתר.

המרכז לראייה ירודה, עדי קרמר מומחה לראייה ירודה

מציעים פתרונות למגוון בעיות ראייה על ידי התאמת עזרי ראייה אופטיים ואלקטרונים מיוחדים, המסייעים בשיפור הראייה. בין עזרי הראייה המתקדמים ניתן למצוא: משקפי הגדלה לקריאה עם פריזמות מיוחדות ועם תאורת לד עוצמתית, עדשות מיוחדות המיועדות לסובלים מניוון רשתית מקולרי, פתרונות מיוחדים המסייעים לסובלים מראייה ירודה בנהיגה, מערכות הגדלה ניידות ונייחות ועזרי ראייה אופטיים כגון: משקפיים טלסקופיים, מיקרוסקופים או משקפיים טלמיקרוסקופיים.

רואים שקוף

משקפי שמש, ראייה ואביזרים למכירה ישירה.

אופטיקה 'עיניים ד"ר לוינגר'

'עיניים'' היא רשת האופטיקה היחידה בישראל המבטיחה ללקוחותיה FASHION באחריות רפואית. רק באופטיקה ''עיניים'' נהנים הלקוחות גם ממיטב מותגי האופנה המובילים בעולם וגם מהאחריות הרפואית של ד''ר לוינגר. רשת אופטיקה ''עיניים'' שהוקמה מתוך תפיסה ייחודית המשלבת תחת קורת גג אחת רשת אופטיקה ומרכזים רפואיים, מעמידה לרשות לקוחותיה את כל השירותים והפתרונות בתחום בריאות העין ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בישראל.

אירוקה

רשת ארצית למשקפי שמש

דוד גייכמן אופטומטריסט

כיצד ניתן למנוע נזק לעיניים? האם זה מספיק לראות 6/6? על שאלות אלו ואחרות עונה האופטומטריסט בפירוט רב. מדור מיוחד לסוגי עדשות מגע וטופס לשליחת שאלות - באתר.

חנויות אופטיקה בגבעתיים

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בגבעתיים, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע

חנויות אופטיקה בראש העין

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בראש העין, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע, בדיקות ראייה.

חנויות אופטיקה בתל אביב

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בתל אביב, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע.

חנויות אופטיקה בבני ברק

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בבני ברק, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע.

חנויות אופטיקה ברמת גן

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה ברמת גן, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע

חנויות אופטיקה בפתח תקווה

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בפתח תקווה, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע

חנויות אופטיקה בגבעת שמואל

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בגבעת שמואל, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע ובדיקות ראייה.