חנויות אופטיקה, חנויות למשקפי שמש 1267

אופטיקה שש שש

אופטיקה 6:6 ממוקמת מזה 37 שנים בדיזנגוף 189. בשנת 1980 ע”י נקנתה ע”י דובי קאופמן, אופטומטריסט מוסמך מטעם משרד הבריאות, ובעל תעודת עד מומחה מטעם משרד המשפטים בתחום האופטיקה והאופטומטריה ויועץ למועצה לצרכנות בתחום עיסוקו. מאז ועד היום דובי מנהל את החנות בעזרת צוות של 8 עובדים מקצועיים בתחומם.

אופטיקה CLC רעננה

קליניקה פרטית בניהולה של האופטומטריסטית אורית שדמון, המתמחה בכל סוגי עדשות המגע כולל אורטוקרתולוגיה, התאמת משקפי ביפוקלומולטיפוקל, בדיקות מיוחדות לילדים ועוד. באתר פורום, מאמרים מקצועיים ומידע על הקליניקה.

המרכז לראייה ירודה, עדי קרמר מומחה לראייה ירודה

מציעים פתרונות למגוון בעיות ראייה על ידי התאמת עזרי ראייה אופטיים ואלקטרונים מיוחדים, המסייעים בשיפור הראייה. בין עזרי הראייה המתקדמים ניתן למצוא: משקפי הגדלה לקריאה עם פריזמות מיוחדות ועם תאורת לד עוצמתית, עדשות מיוחדות המיועדות לסובלים מניוון רשתית מקולרי, פתרונות מיוחדים המסייעים לסובלים מראייה ירודה בנהיגה, מערכות הגדלה ניידות ונייחות ועזרי ראייה אופטיים כגון: משקפיים טלסקופיים, מיקרוסקופים או משקפיים טלמיקרוסקופיים.

רואים שקוף

משקפי שמש, ראייה ואביזרים למכירה ישירה.

אופטיקה 'עיניים ד"ר לוינגר'

'עיניים'' היא רשת האופטיקה היחידה בישראל המבטיחה ללקוחותיה FASHION באחריות רפואית. רק באופטיקה ''עיניים'' נהנים הלקוחות גם ממיטב מותגי האופנה המובילים בעולם וגם מהאחריות הרפואית של ד''ר לוינגר. רשת אופטיקה ''עיניים'' שהוקמה מתוך תפיסה ייחודית המשלבת תחת קורת גג אחת רשת אופטיקה ומרכזים רפואיים, מעמידה לרשות לקוחותיה את כל השירותים והפתרונות בתחום בריאות העין ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בישראל.

אירוקה

רשת ארצית למשקפי שמש

אופטינת - המרכז לבריאות העין

חנות אופטיקה בתל אביב

דוד גייכמן אופטומטריסט

כיצד ניתן למנוע נזק לעיניים? האם זה מספיק לראות 6/6? על שאלות אלו ואחרות עונה האופטומטריסט בפירוט רב. מדור מיוחד לסוגי עדשות מגע וטופס לשליחת שאלות - באתר.

חנויות אופטיקה בגבעתיים

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בגבעתיים, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע

חנויות אופטיקה בראש העין

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בראש העין, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע, בדיקות ראייה.

חנויות אופטיקה בתל אביב

רשימה מעודכנת של חנויות אופטיקה בתל אביב, אופטומטריסטים מומחים, התאמת עדשות מגע.